* zanim dokonasz zamówienia w naszym sklepie zapoznaj się z regulaminem >>
Fotka
Regulamin użytkowania strony

Informacje prawne

Właścicielem strony jest firma Snusmarket.com. Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są prawami autorskimi. Jakiekolwiek powielanie lub używanie przedmiotów takich jak obrazy, zdjęcia, kod źródłowy lub teksty, w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych, jest zabronione, o ile dokonywane jest bez zgody autora.

 

WSZYTKIE PRODUKTY SPRZEDAWANE PRZEZ SNUSMARKET.COM SĄ PRZEDMIOTAMI KOLEKCJONERSKIMI I SŁUŻĄ WYŁĄCZNIE DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH. SPRZEDAJEMY WYŁĄCZNIE ORYGINALNE PRODUKTY ( PUDEŁKA ).

SNUSMARKET.COM NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UŻYWANIE PRODUKTÓW  DO INNYCH CELÓW JAK TYLKO KOLEKCJONERSKICH.

 

Właściciel strony nie odpowiada za informacje, nie działające linki oraz opinie wyrażane na stronach do których prowadzą linki ze strony www.snusmarket.pl. W razie wystąpienia jakichkolwiek szkód poprzez użycie tych informacji, odpowiedzialny być może jedynie autor tych stron, nie zaś osoba, która wykonała linki do nich.

 

Wszelkie naruszenia regulaminu użytkowania strony ścigane będą na podstawie kodeksu karnego, kwestie sporne wynikające z niewłaściwego użytkowania strony rozwiązywane będą na drodze sądowej z powództwa cywilnego.

Snusmarket nie ponosi odpowiedzialności za przepisy celno-skarbowe oraz wszelkie inne dotyczące sprowadzania i stosowania snusa w danym kraju.

Wszystkie ewentualne spory będą roztrzygane przed sądem rejonowym  w Sztokholmie ( Szwecja ) w miejscu prowadzenia działalności przez firmę " Snusmarket "

 Jeżeli nie akceptujesz wyżej zawartych warunków lub nie ukończyłeś 18 lat , prosimy opuścić strone sklepu  " snusmarket "

Dokonując zakupu w sklepie  " SNUSMARKET  " musisz mieć ukończone 18 lat i  jednocześnie akceptujesz wszystkie warunki.

 

Regulamin zakupów

 
Dokonanie zakupów na naszej stronie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i stanowi umowę kupna - sprzedaży .

Wszystki przesyłki,  po za opcją  " za pobraniem " są realizowane najpóźniej w pierwszym dniu roboczym po otrzymaniu zamówienia , jeżeli został zakupiony  towar , którego w danej chwili nie ma na magazynie ( zgodnie z opisem ), przesyłka może opóźnić się o klika dni .

W trosce o dobro klienta  przesyłki są zabezpieczone dodatkową folią i wysyłane PRIORYTETEM tak aby jak najbardziej skrócić czas jego przebywania po za chłodziarką .

 

Rodzaje dostawy

 

- przesyłka polecona listowa priorytetowa (1-10 szt) = 9 zł
(dostawa 1-3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na koncie)

- Pocztex 48  (1-50 szt) = 13 zł
(dostawa 1-3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na koncie)

- Pocztex 48 " za pobraniem "  (1-50 szt) = 15 zł

(czas dostawy 1-3 dni robocze) - OPCJA DOSTĘPNA TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW  SKLEPU 

- kurierska = 20 zł
(dostawa 1-2 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na koncie)

- kurierska "za pobraniem" = 20 zł

(czas dostawy 1-2 dni robocze) - OPCJA DOSTĘPNA  TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW SKLEPU


PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 500 ZŁ przesyłka GRATIS .